ریشه استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار

ریشه: استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار سلاح شیمیایی موصل نیروهای عراقی

گت بلاگز وب‌گردی زیروبم پراید هاچبک 111

ز کسانی باشید که گرفتار حساسیت فصل بهار یا همان تب یونجه هستید. راه‌های درمانی بسیاری از جمله مصرف قرص‌های ضد حساسیت جهت کم کردن نشانه‌های آلرژی فصلی وجود د

زیروبم پراید هاچبک 111

خودروی پراید در سالیان اخیر انتقادها و لطیفه های فراوانی را با خود به همراه داشته هست. اگرچه بسیاری از این انتقادات وارده به این ماشین صحیح هست، لیکن پراید هنوز هم یکی از خودروهای پرطرفدار موجود در بازار است و قطعاً این عنوان به خاطر قیمت پایین این ماشین به نسبت سایر خودروهاست.

عبارات مهم : انواع

پراید جهت نخستین بار در سال ۱۳۷۲ در کشور عزیزمان ایران تولید شد و همه مدل های آن وقت از نوع کاربراتوری بودند. در ابتدا پراید سدان با نام صبا و پراید هاچ بک با نام نسیم در بازار عرضه می شد. بعد از گذشت سال های متمادی پراید هاچ بک امروزی شده، با نام پراید ۱۱۱ یا سایپا ۱۱۱ تولید می شود. تفاوت عمده این ماشین با مدل های قبلی هاچ بک تولیدی در چراغ های جلو و عقب، شکل پنجره عقب و بعضی موارد جزئی دیگر هست. پراید ۱۱۱ همانند انواع دیگر پراید با توجه به امکانات و آپشن هایی که داشتند، در ۵ ظاهر متفاوت ST، LX، SL، SX و EX عرضه می شد، ولی به علت اضطراری شدن ترمز ABS بر روی خودروها ظاهر های ST و LX در سال ۱۳۹۱ از رده خارج شدند.

نقد و بررسی نمای بیرونی
آنقدر ظاهر انواع خودروهایی که با نام پراید در بازار عرضه می شوند جهت بیننده تکراری شده است است که شاید دیگر مورد نیاز به توضیحی راجع به بدنه و نمای ظاهری این ماشین نباشد. البته این زیادشدن انواع مدل ها و شباهت فاحش همه انواع مدل های پراید به یکدیگر، شاید تشخیص مدل و ظاهر آن را در نگاه اول بسیار سخت کرده هست. پراید ۱۱۱ نیز از این مسئله مستثنا نیست، این خودروی سبک دهه ۸۰ میلادی که فقط با عوض کردن اندک در شکل چراغ های عقب و جلو، جلوپنجره، سپر، شکل پنجره عقب و بعضی تغییرات جزئی دیگر، به اسم خودرویی تازه وارد بازار می شود. البته ظاهراً استحکام ورق بدنه این ماشین نسبت به انواع دیگر پراید تاحدودی تقویت شده است هست.

نقد و بررسی فضای داخلی
فضای داخلی با توجه به اندازه کوچک کلی این ماشین چندان زیاد نیست ولی به علت اندازه کوچک صندلی هایش، فضای نشستن سرنشینان را می توان کافی توصیف کرد. داشبورد و کنسول میانی پراید طراحی راحت و مطابق با انواع دیگر پراید را دارد. داشبورد پرایدهای ۱۱۱ که اخیراً تولید می شوند تغییریافته و با عنوان داشبورد تازه عرضه می شود.

نقد و بررسی رانندگی ماشین
با اضافه شدن فرمان هیدرولیک کمی به سهولت رانندگی با این ماشین افزوده شده است است و البته وزن پایین این ماشین نیز می تواند در سرعت و شتاب آن تاثیر گذار باشد که مجموعه این عوامل شاید بتواند مشتری را راضی به خرید این ماشین بکند.

نقد و بررسی ایمنی
در میان همه ظاهر های پراید ۱۱۱، ترمز ABS، کیسه هوا راننده و فرمان هیدرولیک جزء موارد و امکاناتی است که می تواند متفاوت باشد. البته با توجه به اضطراری شدن ترمز ضد قفل ABS و کیسه هوا جهت همه خودروها، قاعدتاً پراید نیز نباید از این قاعده مستثنا باشد. همچنین فرمان این ماشین در ظاهر های فول تر هیدرولیک هست. سیستم قفل مرکزی و ضد دزدی از دیگر امکاناتی است که پراید ۱۱۱ داراست.

نقد و بررسی ارزش خرید ماشین
قیمت کمتر نسبت به دیگر خودروها و همچنین مصرف کم خودروی پراید ازجمله عوامل فروش و تعدد این ماشین در سال های اخیر بوده هست. این ماشین ازلحاظ ایمنی در سطح پایینی واقع شده است است و به همین خاطر رانندگی با سرعت اوج با این ماشین می تواند به یک نوع بازی فوت نامیده شود.

واژه های کلیدی: انواع | بازار | ماشین | پراید هاچبک | خودروی پراید | رانندگی خودرو | خرید خودرو | قفل مرکزی

زیروبم پراید هاچبک 111

زیروبم پراید هاچبک 111

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog