ریشه استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار

ریشه: استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار سلاح شیمیایی موصل نیروهای عراقی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خبری از «خرس» نیست!

خسرو معصومی گفت: من به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «خرس» همچنان منتظر تعیین اوضاع فیلمم هستم ولی شرایط طوری است که انگار هیچ وقت «خرس» ساخته نشده و توقیف هم ن

خبری از «خرس» نیست!

خبری از «خرس» نیست!

عبارات مهم : نمایش

خسرو معصومی گفت: من به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «خرس» همچنان منتظر تعیین اوضاع فیلمم هستم ولی شرایط طوری است که انگار هیچ وقت «خرس» ساخته نشده و توقیف هم نشده هست.

این کارگردان سینما که این روزها در حال سپری کردن مراحل بعد از تولید فیلم جدیدش با نام «کار کثیف» است در گفت وگو با ایسنا راجع به آخرین اوضاع فیلم «خرس» که 6 سال از ساخت آن می گذرد، مجوز اکران عمومی آن صادر نشده و خبری هم از بررسی آن در کمیته فیلم های مسئله دار نبوده هست، بیان کرد:من به عنوان کارگردان فیلم به اعضای شورای پروانه نمایش نامه ای نوشته ام تا فیلم را دوباره بررسی کنند، ولی مسئله اینجاست که هنگامی که فیلم تهیه کننده ندارد به نظر می رسد کسی هم دغدغه ای جهت بررسی آن نخواهد داشت.

خبری از «خرس» نیست!

او در این باره افزود: تهیه کننده این فیلم (جواد نوروزبیگی) «خرس» را به موسسه رسانه های تصویری فروخته و الان دیگر فیلم تهیه کننده ندارد. دوستان هنگامی که از پرسشها مالی خیال ارزش راحت شد، پیگیری دیگری جهت پخش فیلم نکردند. الان هم این اثر در اختیار موسسه رسانه های تصویری است که آن هم زیرمجموعه وزارت ارشاد است و معلوم است که پیگیری خاص ای جهت اکران آن انجام نمی شود.

معصومی با اشاره به اینکه بالاخره روزی این پرسشها می گذرد و فیلم اکران می شود و آن هایی که مانع درست کرده بودند می بینند که «خرس» مسئله ای جهت نمایش نداشت، گفت: باعث تأسف است که این فیلم در وقت مدیر نظارتی پروانه نمایش نگرفت که خودش مسئله های زیاد دارد و به دلایل واهی هوا علیه فیلم ایجاد کردند تا مجوز نمایش آن صادر نشود. عده ای با عنوان اینکه «خرس» مسئله ای شرعی دارد مشکلاتی را بوجود آوردند، در حالی که این فیلم اصلا مسئله شرعی ندارد، عده دیگری هم می گفتند این فیلم ضد جنگ هست، در حالی که جهت من پرسش است که مگر شما طرفدار جنگ هستید که چنین مسئله ای را مطرح می کنید؟

خسرو معصومی گفت: من به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «خرس» همچنان منتظر تعیین اوضاع فیلمم هستم ولی شرایط طوری است که انگار هیچ وقت «خرس» ساخته نشده و توقیف هم ن

کارگردان «تابو» و «باد در علفزار می پیچد» با اشاره به اینکه اصلاحاتی به فیلم وارد شده است هست، توضیح داد: فیلم «خرس» براساس فیلمنامه تصویب شده است در وزارت ارشاد و کاملا منطبق بر فیلمنامه ساخته شد، ولی هنگامی که در یک جمع شخصی به نمایش درآمد گفتند همان فیلمنامه مصوب را تغییراتی دهید و ما هم بخش هایی از فیلم را اصلاح کردیم، بعد هم به جشنواره فجر رفت و دو جایزه کسب کرد. بعد هم در فستیوال شانگهای نمایش داده شد و جایزه اول را برنده شد. همان وقت مدیر وقت شرکت سینمایی،جواد شمقدری اعلام کرده بود که به زودی پروانه نمایش «خرس» صادر می شود و من هنوز مصاحبه او را دارم ولی بعد از آن دیگر مشخص نشد که اصلا کی به کی هست!

معصومی با بیان اینکه هیچ رضایتی به فروش فیلم اش به موسسه رسانه های تصویری نداشته هست، گفت: تهیه کننده فیلم، نامه ای به رییس وقت شرکت سینمایی نوشته بود و او هم نامه دیگری به موسسه رسانه های تصویری زد که فیلم در ازای پرداخت مبلغی خریداری شود ولی از آن روز تا به حال دیگر هیچ خبری از فیلم «خرس» نیست و نمی دانم چه پیگیری ای جهت آن در وزارت ارشاد انجام می شود.

به گزارش ایسنا، فیلم «خرس» که محصول سال 90 هست، داستان مرد رزمنده ای را روایت می کند که بعد از سال ها اسارت در هنگام بازگشت به منزل با ازدواج همسرش روبه رو می شود.

خبری از «خرس» نیست!

جواد نوروزبیگی در سه سال پیش هم در خبرهایی از پیگیری جهت برطرف مسئله و دریافت پروانه نمایش این فیلم خبر داده بود، ولی هنوز خبری از برطرف پرسشها و پرسشها این فیلم نیست.

«خرس» با بازی پرویز پرستویی، مریلا زراعی و فرهاد اصلانی سیمزغ بلورین عالی ترین صداگذاری (محمدرضا دلپاک) و عالی ترین بازیگر مرد (فرهاد اصلانی) را در سی امین دوره جشنواره فیلم فجر کسب کرد.

خسرو معصومی گفت: من به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «خرس» همچنان منتظر تعیین اوضاع فیلمم هستم ولی شرایط طوری است که انگار هیچ وقت «خرس» ساخته نشده و توقیف هم ن

واژه های کلیدی: نمایش | تصویری | پروانه | رسانه ها | کارگردان | تهیه کننده | کارگردان فیلم | کارگردان سینما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog