ریشه استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار

ریشه: استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار سلاح شیمیایی موصل نیروهای عراقی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حضور در فلان مهمانی و پوشیدن شکل خاصی از لباس مدرک جاسوسی نیست ، دستگا

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با ابراز نگرانی نسبت به این‌که منشور حقوق شهروندی فقط سیاه کردن چند ورق کاغذ باشد، ایراد مهم در جریان سیدامامی را متو

حضور در فلان مهمانی و پوشیدن شکل خاصی از لباس مدرک جاسوسی نیست ، دستگا

دستگاه های قضایی و امنیتی در پرونده سیدامامی قصور داشتند/ حضور در فلان مهمانی و پوشیدن شکل خاصی از لباس مدرک جاسوسی نیست

عبارات مهم : جاسوسی

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با ابراز نگرانی نسبت به این که منشور حقوق شهروندی فقط سیاه کردن چند ورق کاغذ باشد، ایراد مهم در جریان سیدامامی را متوجه دولت دانست و با انتقاد نسبت به صداوسیما گفت: آیا صداوسیما به جای نمایش تصویرهای شخصی سیدامامی، اسناد جاسوسی اش را منتشر نکرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به نمایش فیلم مستند صداوسیما در مورد کاووس سیدامامی اعلام کرد: اعتقاد دارم در قضیه مرحوم سید امامی باید قدری هم شخص رییس جمهور و مجموعه دولت را مخاطب قرار داد.

نگرانی مان این بود که منشور حقوق شهروندی فقط سیاه کردن چند ورق کاغذ باشد

حضور در فلان مهمانی و پوشیدن شکل خاصی از لباس مدرک جاسوسی نیست ، دستگا

وی افزود: حرف و نگرانی ما از روز اول با آقای روحانی این بود که نکند منشور حقوق شهروندی فقط به سیاه کردن چند کاغذ ورق محدود شود و در عمل چیزی نبینیم. همان زمانی که حقوق شهروندی ابلاغ شد، ما دغدغه داشتیم که نکند این منشور فقط روی کاغذ باشد. با این اتفاقاتی که اخیراً افتاده متاسفانه معلوم شده است که آن منشور فقط روی کاغذ است.

ایراد مهم در جریان سیدامامی متوجه دولت است

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با ابراز نگرانی نسبت به این‌که منشور حقوق شهروندی فقط سیاه کردن چند ورق کاغذ باشد، ایراد مهم در جریان سیدامامی را متو

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در ماجرای آقای سیدامامی می توان به بسیاری از دستگاه ها ایراد گرفت ولی شخصاً ایراد مهم را متوجه دولت می دانم؛ چراکه مطابق منشور حقوق شهروندی تهیه شده است به وسیله خود این دولت، قدمی برنداشته اند. این اتفاقی که افتاده نباید جهت مجموعه نهادهای ما به اندازه سر سوزنی جای پذیرش داشته باشد.

او با اشاره به ماجرای کشتار اخیر در یک مدرسه آمریکایی گفت: در آمریکایی که معتقدیم سیستم ظالمی دارد، یک نفر در فلوریدا نزدیک ۲۰ نفر را می کشد ولی از همان دقیقه اول بازداشت، یک وکیل همراه و شانه به شانه متهم در دادگاه حاضر هست، آن هم در کشوری که مثل فرهنگ ما، نه تنها هزارها بلکه به اندازه تعداد انگشتان دست هم حدیث و آیه جهت تاکید به رعایت حقوق دیگران ندارند. ولی اینجا بیش از ۲ هفته آقای سید امامی دستگیر شده است بود و کسی از اوضاع آن خبر نداشت. در نهایت هم جسد او را تحویل می دهند. به نظرم تمام دستگاه ها موظف هستند که بر پیگیری این عنوان تلاش و اصرار داشته باشند.

حضور در فلان مهمانی و پوشیدن شکل خاصی از لباس مدرک جاسوسی نیست

حضور در فلان مهمانی و پوشیدن شکل خاصی از لباس مدرک جاسوسی نیست ، دستگا

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس در عین حال تاکید کرد: ببینید اینکه کسی در فلان مهمانی بوده یا یک جور خاصی لباس پوشیده که نمی تواند مدرک جهت جاسوسی باشد. مضافاً اینکه این ها پرسشها شخصی یک فرد هستند و انتشار فیلم آن، علی الخصوص بعد از فوت او و درحالی که دست خودش از دنیا کوتاه است و امکان دفاع بستگان و وکلا در صداوسیما وجود ندارد، اصلاً کار اخلاقی و شرعی نیست. در این فقره صداوسیما اخلاق اسلامی، دینی و معرفتی را رعایت نکرد. ضمن اینکه به حجم شبهات هم افزوده شد.

چرا صداوسیما به جای نمایش تصویرهای شخصی سیدامامی، اسناد جاسوسی اش را منتشر نکرد

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با ابراز نگرانی نسبت به این‌که منشور حقوق شهروندی فقط سیاه کردن چند ورق کاغذ باشد، ایراد مهم در جریان سیدامامی را متو

او گفت: در گزارش صداوسیما گفته شد آقای سید امامی جاسوس بوده، به طور سیستماتیک و سال ها این کار را می کرده و در نهایت هم اصلاً ماموریت داشته که باعث خشکسالی شود. بعد هم این ها روی تصاویری بی ربط و حتی خارج از حوزه اخلاق گذاشته شد که در بسیاری از آنها افراد و خود مرحوم سید امامی حتی لباس مناسب هم نداشتند. هنگامی که این کار را می کنید جهت منِ مخاطب این پرسش پیش می آید که آیا صداوسیما به خودش اجازه می دهد که شخصی ترین تصویر ها و تصویرهای این فرد را نشان دهد ولی سند محکمی جهت ادعاهای خود راجع به فعالیت های وی و همکارانش ارائه نمی کند؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: صداوسیما اگر تا این اندازه اطلاعات داشت که حتی دسترسی به تصویرهای شخصی فرد هم برایش مقدور بود، آیا به جای آن اسناد متقن را نشان ندادند.

حضور در فلان مهمانی و پوشیدن شکل خاصی از لباس مدرک جاسوسی نیست ، دستگا

چرا دستگاه های امنیتی در ۲۶ سال گذشته نسبت به کارها شبکه سیدامامی فقط نظاره گر بود

وی افزود: ضمن اینکه گفته می شود این شبکه از سال ۱۹۹۱ در کشور عزیزمان ایران فعال بوده هست. بعد در این ۲۶ سال دستگاه های امنیتی ما فقط نظاره گر فعالیت های این افراد بودند؟ اگر این ها کار خلافی می کردند، بعد نهادهای مربوطه در این ۲۶ سال آیا اقدامی انجام ندادند؟ بنابراین افکار عمومی هنوز آن طور که مورد نیاز هست، اقناع نشده اند. حتی جهت ما که نماینده مجلس هستیم هم هزار و یک پرسش بی جواب وجود دارد.

اگر سیدامامی جاسوس کددار موساد و سیا بود، آیا از جانش محافظت نکردید

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدتر از همه اینها فرض می گیریم، آقای سید امامی به طور قطع جاسوس کد دار موساد یا سیا بوده باشد. هنگامی که چنین فرد خطرناکی که بنابر همان گزارش اطلاعات مهمی از مکان های نظامی دارد و در شبکه جاسوسی دشمن دارای خایگاه خاصی هست، دستگیر می شود و در اختیار ماست، چطور نمی توانیم از جان او محافظت کنیم؟ یعنی نمی شد، حدس زد آدمی که گفته می شود با مارمولک اطلاعات هسته ای را جمع آوری می کند، می تواند در زندان و بازداشت دست به خودکشی بزند؟

دستگاه های قضایی و امنیتی در پرونده سیدامامی قصور داشتند

نایب رییس نخست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یادآور شد: ما از هر طرفی به ماجرا نگاه کنیم، چه اینکه آقای سید امامی و همکارانش جاسوس بوده باشند یا نه، دستگاه های قضایی و امنیتی در این فقره قصور داشته اند و باید این قصور پیگیری شود.

جعفرزاده ایمن آبادی در آخر تصریح کرد: جالب تر هم اینکه وزارت اطلاعات ما که نهاد تخصصی ضدجاسوسی هست، خیلی در جریان نیست. این هم باز توقع ما از دولت هست. اینکه دستگاه مسئول برخورد با جاسوسی در جریان این پرونده نباشد، اصلاً قابل پذیرش نیست. بنابراین از این منظر هم قصوری متوجه دولت و وزارت اطلاعات است.

واژه های کلیدی: جاسوسی | دستگاه | اطلاعات | صداوسیما | حقوق شهروندی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog