ریشه استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار

ریشه: استفاده شیمیایی بین الملل داعش هفتمین بار سلاح شیمیایی موصل نیروهای عراقی

گت بلاگز اخبار حوادث شاگرد راننده کامیون قاتل است ؟ ، ماجرای پیچیده قتل زن جوان در مشهد

شب جمعه گذشته، راننده کامیونی که بار روغن موتور داشت، وارد شهرک شهید رجایی مشهد شد. قرار بود بار کامیون صبح روز بعد در منطقه بزرگراه سیمان تخلیه شود به همین علت

ماجرای پیچیده قتل زن جوان در مشهد/شاگرد راننده کامیون قاتل است ؟

عبارات مهم : ماشین

شب جمعه گذشته، راننده کامیونی که بار روغن موتور داشت، وارد شهرک شهید رجایی مشهد شد. قرار بود بار کامیون صبح روز بعد در منطقه بزرگراه سیمان تخلیه شود به همین علت راننده کامیون از ماشین پیاده شد و آن را به شاگرد 50 ساله اش سپرد.

خراسان نوشت:او خطاب به شاگرد کامیون گفت: کامیون را به منطقه بزرگراه سیمان ببر و در همان جا بمان تا صبح بار روغن موتور را تخلیه کنند! ولی با رفتن راننده، شاگرد کامیون که پشت فرمان ماشین قرار گرفته بود تصمیم دیگری گرفت و به سوی بولوار فرودگاه مشهد حرکت کرد. او از زیرگذر تقاطع غیرهمسطح الغدیر عبور کرد و بعد از دوربرگردان دوم در حاشیه بولوار ایستاد.

هنوز دقایقی زیاد از این ماجرا نگذشته بود که ناگهان مردی قمه به دست شیشه کامیون را خرد کرد و در حالی که تیغه قمه را به سمت مرد 50 ساله (شاگرد کامیون) نشانه رفته بود، فریاد زد، حرکت کن! سریع باش! مرد 50 ساله که از دیدن صورت خشن آن مرد وحشت کرده بود به ناچار سوئیچ را چرخاند و دوباره به سمت پل الغدیر به راه افتاد.

شاگرد راننده کامیون قاتل است ؟ ، ماجرای پیچیده قتل زن جوان در مشهد

«مرد قمه به دست» فریاد کشید به طرف لاین شهرک عسگریه برو! ولی راننده که به علت سرعت زیاد نمی توانست کامیون را کنترل کند دوباره فرمان ماشین را به سمت بزرگراه فرعی فرودگاه چرخاند هنوز زیاد از 500 متر در این بزرگراه حرکت نکرده بود که ناگهان راننده خودروی گشت یگان امداد را در تاریکی شب مشاهده کرد.

او با دیدن نیروهای انتظامی و در یک وقت مناسب در کامیون را باز کرد و خود را بیرون انداخت. در این هنگام بود که مرد خشن پشت فرمان کامیون قرار داده شد و به فرار ادامه داد. شاگرد 50 ساله که خود را در کنار پلیس می دید فریاد زد کامیونم را دزدی کرد!

شب جمعه گذشته، راننده کامیونی که بار روغن موتور داشت، وارد شهرک شهید رجایی مشهد شد. قرار بود بار کامیون صبح روز بعد در منطقه بزرگراه سیمان تخلیه شود به همین علت

با فریادهای مرد 50 ساله بلافاصله خودروی یگان امداد به تعقیب کامیون پرداخت در حالی که کامیون به سمت بزرگراه فرعی و خاکی در حرکت بود. دقایقی بعد از تعقیب و گریز و در حالی که کامیون داخل چاله ای خاکی فرو رفته بود، مرد قمه به دست با استفاده از تاریکی شب کامیون را رها کرد و از محل گریخت .

زمانی که ماموران به محل رسیدند، شاگرد 50 ساله دوباره پشت فرمان ماشین قرار داده شد و آن را از میان چاله بیرون کشید ولی هنگامی که کامیون در مسیر بازگشت از همان مکان قرار داده شد ناگهان پیکر خون آلود زن جوانی در حاشیه خیابان نمایان شد.

خون های تازه ریخته شده است از سر زن جوان حکایت از آن داشت که جسد او نیز دقایقی قبل در همین محل رها شده است هست. این درحالی بود که کیف دستی کهنه پول به همراه یک بسته ناس در نزدیکی جسد پیدا شد.

شاگرد راننده کامیون قاتل است ؟ ، ماجرای پیچیده قتل زن جوان در مشهد

به دستور مقام قضایی جسد این زن به پزشکی قانونی انتقال یافت و شاگرد 50 ساله ماشین نیز که دستگیر شده است بود به تشریح ماجرای مذکور پرداخت.

هنگامی که راننده کامیون ادعا کرد بسته ناس کشف شده است در اطراف جسد به وی تعلق دارد، روند پیگیری به این پرونده عوض کردن کرد و احتمال جنایت قوت گرفت. پزشکان قانونی نیز ایجاد شکاف عمیق در سر زن جوان را در حالی تایید کردند که احتمال می رود جمجمه وی با ضربه سنگینی شکسته باشد. این درحالی است که هنوز هویت این زن که بین 35 تا 40 سال دارد و پالتوی زمستانی، شلوار لی آبی و مانتوی مشکی پوشیده بود، مشخص نشده است . بررسی های مقدماتی بیانگر آن است که زن لاغراندام به مواد مخدر نیز اعتیاد داشت و در همان محل جان خود را از دست داده است.

شب جمعه گذشته، راننده کامیونی که بار روغن موتور داشت، وارد شهرک شهید رجایی مشهد شد. قرار بود بار کامیون صبح روز بعد در منطقه بزرگراه سیمان تخلیه شود به همین علت

درحالی که تحقیقات راجع به سناریوهای متفاوت این پرونده ادامه داشت، چند ساعت بعد جوان 25 ساله ای وارد کلانتری شهید آستانه پرست مشهد شد و پرده از راز ماجرایی خون آلود برداشت. او به نیروهای انتظامی گفت: هنگامی که به مشهد آمدم با مردی آشنا شدم که مدعی بود با همسرش اختلاف دارد. آن مرد با من درد دل کرد و پرسشها خانوادگی اش را برایم شرح داد. من هم خیلی دلم به حالش سوخت و قول دادم که کمکش کنم به همین علت با یکدیگر منزلی را در اطراف بولوار وحدت اجاره کردیم ولی هنوز ساعتی از نیمه شب نگذشته بود که آن مرد با پیراهن خونی به منزل آمد و گفت: من همسرم را کتک زدم و پیکر او را در بولوار فرودگاه انداختم.

با وجود این، جوان 25 ساله در ادامه اظهاراتش به تناقض گویی پرداخت و ادامه داد: آن مرد گفت همسرم را کتک زدم ولی پیکر او را جایی نبردم! و در بیانات متناقض دیگر گفت: پیکر همسرم را در خیابان تلاش مشهد انداختم!

شاگرد راننده کامیون قاتل است ؟ ، ماجرای پیچیده قتل زن جوان در مشهد

در پی بیانات این جوان کارآگاهان موفق شدند منزل محل سکونت مورد ادعای این جوان را پیدا کنند ولی تحقیقات میدانی نشان می داد که آن ها دو نفر بودند و صاحبخانه نیز حضور دو نفر در منزل اجاره ای را تایید کرد.

درحالی تحقیقات در این پرونده ادامه دارد که سه سناریو در مثلث جنایی تظاهر می کند. با صدور دستورات خاص ای از سوی قاضی خاص قتل عمد، بررسی های کارآگاهان راجع به سه سناریوی مذکور که از بولوار فرودگاه شروع شد، همچنان ادامه دارد. در همین حال شاگرد 50 ساله که یکی از مظنونان سناریوی این مثلث جنایی است راجع به این که آیا آن شب به بزرگراه سیمان نرفت نیز گفت: احساس کردم امنیت در بولوار فرودگاه زیاد است به همین علت با وجود اصرار راننده کامیون، به سوی بولوار فرودگاه حرکت کردم تا شب را داخل کامیون سپری کنم! در همین حال قاضی از شهروندان خواست چنان چه راجع به «هویت» زن جوان که مشخصات وی در متن این گزارش درج شده است هست، اطلاعاتی دارند با پلیس آگاهی خراسان رضوی در میان بگذارند.

واژه های کلیدی: ماشین | کامیون | راننده | کامیون | بزرگراه | فرودگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog